ساخت و تولید فن سانتریفیوژ برای بونکر کمپوست

در پست های قبلی درباره دستگاه های بونکر فیلر و دستگاه فن سانتریفیوژ برای تونل کمپوست صحبت کردیم و کاربرد های آن ها و مشخصات ساخت آنها که تولید واحد فی مهندسی در کارخانه ماشین سازی گروه شرکت های جوانه بود را به اختصار توضیح دادیم و در این پست توضیحاتی درباره فن سانتریفیوژ تولیدی ماشین سازی با حجمی کوچک تر مخصوص بونکر کمپوست که در مجتمع های تولید کمپوست استفاده میشود را نیز به اختصار توضیح خواهیم داد.

Centrifugal fan for compost tunnel
Blower For Compost Bunker Video Poster

کاربرد فن سانتریفیوژ برای بونکر کمپوست چیست؟

 

بعد از ترکیب کود و کاه (کُلَش) برای درست کردن کمپوست آن هارا داخل بونکر قرار میدهند تا فرایند های مختلف تاثیرات خود را بگذارند و در مرحله بعدی کمپوست ها را وارد تونل میبرند، حال در هر دو مرحله تولید کمپوست نیاز به هوادهی با استفاده از فن های سانتریفیوژ می باشد.

کارخانه ماشین سازی گروه شرکت های جوانه، با استفاده از تجربیاتی که در سال های متمادی با علم و تجربه و با استفاده از تجربیات هم عرصه گان فعال در اروپا اقدام به تولید و ساخت فن سانتریفیوژ مخصوص بونکر و تونل های کمپوست زده و با همت همکاران و مهندسان این مجموعه این محصولات را با بالاترین کیفیت ممکن و بهترین بازدهی در مجتمع های تولیدی به تولید این محصولات با افتخار ادامه میدهیم.

نوع فن از چه نوع است و در چه حالاتی کار میکند؟

 

فن های بونکر بسته به ابعاد آن ها متغیر طراحی می شوند زیرا که مقدار هوادهی در بونکر ها نسبت به تونل بسیار کمتر میباشد ولی ظرفیت هوادهی فن های تولیدی کارخانه ماشین سازی جوانه 3600 CFM  میباشد، پیش بینی می شود که هوای خروجی از نازل های spiket به صورت یکنواخت از کف از بین توده کمپوست به طرف بالا خارج می شود که با توجه به چگالی یا خیس بودن کمپوست فشار فن و… آن توسط دستگاه اینورتر (کنترل دور موتور ) و بنا بر تشخیص کارشناس تولید متغیر می باشد.

فن های سانتریفیوژ ساخته شده در ماشین سازی جوانه، نوع فن آنها بک وارد میباشد و جنس هوزینگ، فن فولاد با پوشش گالوانیزه گرم میباشد، کیفیت دستگاه های تولیدی ما با قدرت سربلندی میتوان گفت کاملا برابر با بهترین جنس های اروپایی میباشد.

مشخصات فنی دستگاه:

نوع فن سانتریفیوژبک وارد
ظرفیت هوادهیCFM 3600
جنس هوزینگ فنفولاد با پوشش گالوانیزه گرم
توان موتور18/5 کیلو وات

جهت مشاوره تخصصی درباره دستگاه و یا مشاوره در جهت خرید فن سانتریفیوژ برای تونل کمپوست میتوانید با مدیر ارشد ماشین سازی جوانه در ارتباط باشید:

مهندس میرنظیری

مهندس محمد میرنظیریمدیریت ماشین سازی جوانه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *