هوا ساز سالن قارچ

دستگاه هواساز را می توانیم یکی از حیاتی ترین تجهیزات برای سالن پرورش قارچ بدانیم چرا که توانایی خنک سازی هوا ، توانایی ایجاد گرمایش در سالن قارچ ، امکان توانایی تامین رطوبت مورد نیاز سالن قارچ را دارد. در واقع اگر سالن پرورش قارچ مجهز به یک سیستم هواساز باشد میتواند در سریعترین زمان ممکن تغییرات لازمه را در سالن اعمال نماید تا نهایت راندمان پرورش قارچ را در سالن تجربه نمایید.

نحوه عملکرد هواساز یا همان ایرواشر بدین صورت میباشد که هواساز از هر دو طرف هم خروجی و هم ورودی به سالن پرورش قارچ متصل میباشد، هوا از یک سو توسط فن سانتریفیوژ مکیده می شود و از سوی دیگر هوای داخل سالن به توسط فیلتر های مختلفی که درون دستگاه تعبیه شده است تصفیه شده و تنظیمات گرمایشی و سرمایشی بر روی آن اعمال می گردد که در نهایت توسط از سوی دیگر هوای پاکیزه و تنظیم شده (سرد یا گرم با درجه رطوبت مشخص شده) به سمت سالن باز خواهد گشت.

 

بهره گیری از هواساز سالن پرورش قارچ این قابلیت را برای کاربر ایجاد می کند تا در کوتاه ترین زمان ممکن تغییرات لازم را در سالن اعمال نماید و شاهد افت راندمان نباشد. شایان ذکر است که هواساز با نام ایرواشر نیز شناخته می شود.

Mushroom Hall Air Washer
Mushroom Hall Air Washer

فیلتر های تصفیه هواساز

 

بدیهی است که هوای موجود در محیط تحت تاثیر گرد و غبار، دوده ها و سایر عوامل آلوده کننده می باشد و هواساز باید برای گردش هوا در سالن هوا را از فیلتر هایی عبور داده تا جدای از گردش هوا هوای تصفیه شده را در محیط سالن به گردش در بیاورد.

 

هواساز های سالن قارچی که به دست کارخانه ماشین سازی گروه شرکت های جوانه و به دست گروه فنی مهندسی جوانه طراحی و تولید میشوند دارای فیلتر های تصویه هوا نصبت به نوع قارچ پرورشی برای سالن های شما تعبیه شده اند و به صورتی که شما خودتان هم در آینده خواهید توانست فیلتر هارا تعویض کنید.

 

شایان ذکر است برخی از قارچ های بسیار حساس می باشند و حضور اندکی گرد و غبار و یا آلودگی در محیط می تواند باعث از دست رفتن آنها شود از این رو باید در محیطی به این حساسیت از فیلتر های پیشرفته بهره گیری شود و این در حالی است که در سالن های دیگر استفاده از فیلتر های معمولی کفایت می کند.

  • ورق: دو میل گالوانیزه
  • پوشش رنگ: الکترو استاتیک
  • دمپرها: آلمینیومی
  • نوع فن: بک وارد
Mushroom Hall Air Washer Building Video

شما میتوانید برای مشاوره و خرید هوا ساز های سالن قارچ تولید شده و ساخت گروه شرکت های جوانه با مدیر ارشد ماشین سازی جوانه ارتباط باشید:

مهندس میرنظیری

مهندس محمد میرنظیریمدیریت ماشین سازی جوانه

گالری ای از عکس های ساخت و تولید هواساز های سالن قارچ در کارخانه ماشین سازی جوانه:

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *