ساخت و تولید دیگ آب گرم – توسط گروه فنی مهندسی در کارخانه ماشین سازی گروه شرکت های جوانه

 

دیگ آب گرم یا همان (بویلر آب گرم) یک مخزن تحت فشار می باشد که در آن سیال عامل تحت فشار، گرم شده و استفاده می شود. واحد سنجس آن Kcal/h است که این واحد نشانگر تولید ظرفیت حرارتی توسط دیگ آبگرم است.

کاربرد های بیشتر دیگ آب گرم

دیگ آب گرم اکثرا به منظور تامین آب گرم آنی و مصرفی هتل ها، آپارتمان ها، بیمارستان ها، کارواش ها، ضایعات دام و طیور، پادگان های نظامی، موتور خانه های کوچک، کارخانجات صنعتی و… استفاده می شود. دمای تولیدی آن تا 70-80 الی 90 درجه هست و فشار کاری اصولاً تا 6 بار میباشد.

جهت مشاوره تخصصی درباره دستگاه و یا مشاوره در جهت خرید دیگ آب گرم یا دیگ بخار میتوانید با مدیر ارشد ماشین سازی جوانه در ارتباط باشید:

مهندس میرنظیری

مهندس محمد میرنظیریمدیریت ماشین سازی جوانه

در کارخانه ماشین سازی جوانه دیگ آبگرم هم تولید و ساخته میشود که مختصر فیلمی که در اینجا مشاده میکنید قسمتی کوچک از پروسه ساخت این دیگ اشد؛ از جمله بزرگترین مسائل و نکاتی که متقاضیان خرید دیگ آب گرم در هنگام ثبت سفارش باید به آن توجه کنند این است که این دیگ، مصرف بالایی دارد و جدای از اینکه دیگ های تولیدی ماشین سازی جوانه گرید A در مصرف را دارند شما در هنگام خرید باید به این مسئله توجه کنید که “نوع سوخت مصرفی” چیست.

 

حال شما اگر قصد خرید از گروه شرگت های جوانه دارید باید یک خبر خوش به شما بدهم چون دیگ های آبگرم تولید شده در ماشین سازی جوانه دارای سوخت مشعل دوگانه سوز میباشد که میتواند هم با گاز و هم با گازوئیل کار کند.

دیگ آب گرم

دیگ بخار در صنایع غذایی

 

بویلرها بخار تولید می کنند که به پخت و پز، ضدعفونی کردن، پردازش و بسته بندی در صنایع غذایی کمک می کند.

فرآوری در این صنعت با حرارت دادن مستقیم یا گرمایش از طریق آب گرم صورت می گیرد. صنایع فرآوری مواد غذایی عموماً از زغال سنگ، گاز طبیعی، سوخت مایع در دیگ بخار استفاده می کنند.

 

در صنایع تولیدی مواد غذایی بهدلایل مختلفی از این دستگاه استفاده میشود که ما برای مثال یک عنوان از این کاربرد ها را برای شما شرح میدهیم:

در زنجیره ی تولید قارچ و واحد های تولیدی، پس از اتمام یک دوره تولید و بعد از جمع کردن کمپوست های قفسه ها و قبل از شروع دوره ی تولید با دیگ بخار در سالن ها و با کمک آب و گرما که بخار تولید میشود سالن هارا ضد عفونی کرده تا از احتمال وجود باکتری گذر کنند و سالن برای دوره تولید بعدی کاملا پاکیزه باشد.

مشخصات فنی

ظرفیتیک میلیون لیتر
فشار کاری6 بار
نوع سوختدوگانه سوز (گاز و گازوئیل)
نوعدو پاس

گالری تصاویر تولید و ساخت دیگ آب گرم در کارخانه ماشین سازی، توسط تیم فنی مهندسی گروه شرکت های جوانه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *