دستگاه خط ترکیب یا Mixing Line (میکسینگ لاین)

 

در این قسمت میخواهیم تا مشخصات و کاربرد این دستگاه را برای شما شرح داده تا آشنایی کاملی با دستگاه Mixing Line داشته باشید.

MixingLine Machine Manufactured by JavanehGroup

مشخصات فنی دستگاه:

تناژ:150 تن در ساعت
تعداد مراحل ترکیب:4 مرحله ترکیب
جنس بدنه:تمام استیل
جنس پایه ها و شاسی ها:گالوانیزه گرم
طول خط:

توضیحات:

 

دستگاه خط ترکیب یا MixingLine (میکسینگ لاین) دستگاهی میباشد که در کارخانه های تولید کمپوست استفاده میشود و مسئولیت ترکیب مواد اولیه کمپوست را بر عهده دارد.

به صورت کلی عملکرد این دستگاه به این صورت هست که پِرِس کُلَش، بعد از خیس خردن در استخری که حاوی محلول آب، کود، سولفات آمونیوم و اوره هست، روی خط اصلی دستگاه قرار داده میشه و در مسیر عبور از درام های میکسر که با ابعاد و اشکال مختلف در دستگاه تعبیه شده اند، مواد ترکیبی کمپوست با نسبت های مختلف به کُلَش اضافه میشن و توسط شوتر دستگاه به محل دپو منتقل میشن.

کیفیت کمپوست ارتباط مستقیمی با مقدار و نسبت ترکیب مواد دارد، به همین دلیل در این دستگاه چهار مرحله ترکیب به واسطه درام های مختلف (که میتوانید در فیلم اصلی این صفحه – در بالای صفحه مشاهده فرمایید) صورت میگیره تا از بابت کیفیت کمپوست تولیدی اطمینان داشته باشیم.

 

دستگاهی که در این صفحه مشاهده میفرمایید مراحل نهایی خودش رو در کارخانه ماشین سازی گروه شرکت های جوانه میگذراند و به صورت کامل از روی نمونه دستگاه ساخت کشور ایتالیا که در گذشته توسط گروه شرکت های جوانه از شرکت آلپی خریداری شده مهندسی معکوس شده و با توجه به مشکلاتی که داشته اصلاخات و تغییراتی در جهت کارکرد بهتر و بازدهی بالاتر داده شده است، در واقع روی بعضی از قسمت ها باز طراحی انجام شده است.

 

لازم به گفتن است که تمامی قطعات، لوازم و متریال این دستگاه به صورت کامل از بازار های داخلی تامین شده و تمامی مراحل ساخت این دستگاه با بالاترین دقت و کیفیت ممکن طی شده است.

 

این دستگاه به سفارش واحد توسعه کمپوست شرکت رامند مجار تولید شده و در اسفند ماه سال 1401 ارسال و راه اندازی میشه.

عکس های پروسه ساخت دستگاه

جهت مشاوره تخصصی درباره دستگاه و یا مشاوره در جهت خرید دستگاه خط ترکیب (MixingLine)، میتوانید با مدیر ارشد ماشین سازی جوانه در ارتباط باشید.

مهندس میرنظیری

مهندس محمد میرنظیری مدیریت ماشین سازی جوانه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *