دستگاه های بونکر فیلر تولید و ساخته شده توسط کارخانه ماشین سازی گروه شرکت های جوانه

 

این دستگاه که در مجتمع ها و کارخانه های تولید کمپوست و در صنعت تولیدی قارچ ها به کار میرود توسط کارخانه ماشین سازی و به دست مهندسان این واحد فنی و صنعتی ساخته و تولید میشود؛ این دستگاه تمام اتوماتیک بوده و کیفیت و سرعت به همراه قدرت از شاخص های دستگاه ساخته شده در گروه شرکت های جوانه میباشد که باید به آن اشاره کرد.

 

البته مهمترین شاخصه ی این دستگاه ساخته شده این است که اگر شما قصد خرید این دستگاه را برای مجتمع خود دارید با قیمتی بسیار پایینتر نسبت به نمونه های اروپایی و البته با شاخصه ی دارا بودن استاندارد شرکت آلپی ایتالیا در ساخت بونکر فیلر در ماشین سازی جوانه خریداری کرده و تمامی این مزایا را یکجا نصیب خود کنید.

برخی از مشخصات فنی و توانایی های دستگاه:

 

این دستگاه ظرفیت پر کردن 200 تن کمپوست در بونکر را در یک ساعت دارا میباشد.

حرکت و تنظیم این دستگاه و دهانه آن با سیستم تمام هیدرولیک انجام میشود تا نهایت سهولت و بهترین کاربری را به ارمغان بیاورد.

ارتفاع شوت کمپوست با این دستگاه تا 7 متر میرسد که در مقایسه با نمونه های وارداتی این ماشین عملکردی فوق العاده دارد.

شوتر این ماشین دارای قابلیت تنظیم ارتفاع و تنظیم زاویه میباشد تا در هنگام پر کردن بونکر هارا سرتاسر پر کرده و به تمامی نقاط زاویه جلویی خود دسترسی پیدا کند.

متریال به کار رفته در ساخت این ماشین استیل 304 و فولاد با پوشش گالوانیزه گرم میباشد تا به نحوی سرسخت ترین در کار خود شده و هیچوقت خرابی نداشته باشد.

مراحل ساخت این دستگاه به شرح تصویر:

دستگاه بونکر فیلر 200 تن گروه جوانه
ظرفیت200 تُن در ساعت
سیستم هیدرولیکبله
ارتفاع شوت کمپوستتا 7 متر
قابلیت تنظیم ارتفاع و و زاویهبله
متریال بدنهاستیل 304 و فولاد
پوششگالوانیزه گرم

جهت مشاوره تخصصی درباره دستگاه و یا مشاوره در جهت خرید دستگاه بونکر فیلر میتوانید با مدیر ارشد ماشین سازی جوانه در ارتباط باشید.

مهندس میرنظیری

مهندس محمد میرنظیریمدیریت ماشین سازی جوانه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *