کارخانه ماشین سازی جوانه (واحد فنی مهندسی جوانه)

کارخانه ماشین سازی جوانه، به لطف خدا و همت مهندسین واحد فنی مهندسی این مجموعه در طی سالیان گذشته توانسته اند تا کارنامه ای فوق العاده برای خود و گروه جوانه به دست آورند.

در این کارخانه اکثر کارهای صنعتی و مهندسی که بیشتر مربوط به ساخت و تجهیز واحد های تولیدی در خط تولیدی زنجیره قارچ میباشد را انجام میدهد و تجهیزات و ماشین آلات مربوطه را تولید و واحد های مختلف را تجهیز میکنند.

 

در پایین این متن به اختصار درباره کارهای انجامی در این کارخانه توضیح میدهیم که با توجه به نیاز خود میتوانید وارد قسمت اصلی مربوط به آن قسمت شده و جزئیات کامل را مطالعه فرمایید.

Javane Industrial Video Poster

دستگاه خط ترکیب (MixingLine)

دستگاه خط ترکیب یا MixingLine (میکسینگ لاین) دستگاهی میباشد که در کارخانه های تولید کمپوست استفاده میشود و مسئولیت ترکیب مواد اولیه کمپوست را بر عهده دارد.

عملکرد این دستگاه به این صورت هست که پِرِس کُلَش، بعد از خیس خردن در استخر، روی خط اصلی دستگاه قرار داده و در مسیر عبور از درام های میکسر که با ابعاد و اشکال مختلف در دستگاه تعبیه شده اند، مواد ترکیبی کمپوست با نسبت های مختلف به کُلَش اضافه و…

دستگاه خط ترکیب یا Mixing Line (میکسینگ لاین)

بلوکر کمپوست

دستگاه های بلوکر کمپوست ساخته شده توسط ماشین سازی جوانه مطابق استانداردهای شرکت Alpie (آلپی) ایتالیا ساخته میشوند و توانایی تولید 900 بلوک کمپوست در ساعت را نیز دارند.

لازم به ذکر است که در همکاری گروه شرکت های جوانه به همراه شرکت Alpie مسبب این شده است که شرکت Alpie تمامی نقشه های فنی این دستگاه را در اختیار شرکت جوانه قرار داده تا…

بلوکر کمپوست Compost Blocker

ساخت گلخانه

به لطف خدا و با تلاش بی دریغ همکاران و مدیران این مجموعه توانسته ایم یکی از بزرگترین و اصولی ترین سازه های گلخانه هیدروپونیک را با کمک علم و تجربه در کنار هم و با استاندارد های کشور هلند، سازه فلزی ای به متراژ یک هکتار (10000 متر) برپا کرده تا قدمی بزرگتر برای خدمت رسانی به هموطنان عزیز در آینده برداشته باشیم.

GreenHouse Javaneh Group Poster

هواساز سالن قارچ

بهره گیری از هواساز سالن پرورش قارچ این قابلیت را برای کاربر ایجاد می کند تا در کوتاه ترین زمان ممکن تغییرات لازم را در سالن اعمال نماید و شاهد افت راندمان نباشد. شایان ذکر است که هواساز با نام ایرواشر نیز شناخته می شود.

هواساز های سالن قارچی که به دست کارخانه ماشین سازی گروه شرکت های جوانه و به دست گروه فنی مهندسی جوانه طراحی و تولید میشوند دارای فیلتر های تصویه هوا نصبت به نوع قارچ پرورشی برای سالن های شما تعبیه شده اند و به صورتی که شما خودتان هم در آینده خواهید توانست فیلتر هارا تعویض کنید.

Mushroom Hall Air Washer

دستگاه بونکر فیلر

این دستگاه ظرفیت پر کردن 200 تن کمپوست در بونکر را در یک ساعت دارا میباشد.

حرکت و تنظیم این دستگاه و دهانه آن با سیستم تمام هیدرولیک انجام میشود تا نهایت سهولت و بهترین کاربری را به ارمغان بیاورد.

ارتفاع شوت کمپوست با این دستگاه تا 7 متر میرسد که در مقایسه با نمونه های وارداتی این ماشین عملکردی فوق العاده دارد.

شوتر این ماشین دارای قابلیت تنظیم ارتفاع و تنظیم زاویه میباشد تا در هنگام پر کردن بونکر هارا سرتاسر پر کرده و به تمامی نقاط زاویه جلویی خود دسترسی پیدا کند.

متریال به کار رفته در ساخت این ماشین استیل 304 و فولاد با پوشش گالوانیزه گرم میباشد تا به نحوی سرسخت ترین در کار خود شده و هیچوقت خرابی نداشته باشد.

Compost Bunker Filler

فن سانتریفیوژ برای تونل کمپوست

این دستگاه در مجتمع ها و کارخانه های تولید کمپوست و در صنعت تولیدی قارچ ها به کار میرود؛ این دمنده های غول پیکر در کارخانه ماشین سازی گروه شرکت های جوانه تولید و به مراکز و مجتمع های تولیدی کمپوست میروند تا خریداران که تولید کننده کمپوست میباشند از آنها در تونل های کارخانه تولید کمپوست خود استفاده کنند.

Blower For Compost Tunnel Video

فن سانتریفیوژ برای بونکر کمپوست

این فن، با حجمی کوچک تر نسبت به فن های سانتریفیوژ مخصوص تونل، در مجتمع های تولید کمپوست استفاده میشود و با ظرفیت هوادهی 3600 CFM میباشد که…

Blower For Compost Bunker Video Poster

دیگ آبگرم و دیگ بخار

بویلرها بخار تولید می کنند که به پخت و پز، ضدعفونی کردن، پردازش و بسته بندی در صنایع غذایی کمک می کند.

فرآوری در این صنعت با حرارت دادن مستقیم یا گرمایش از طریق آب گرم صورت می گیرد. صنایع فرآوری مواد غذایی عموماً از زغال سنگ، گاز طبیعی، سوخت مایع در دیگ بخار استفاده می کنند.

Javaneh Boiler

فن سانتریفیوژ تونل های تولید کمپوست و بونکر های کمپوست

اصلی ترین هدف از تولید کمپوست این است که بستری مناسب برای تغذیه و جهت رشد بهتر قارچ میباشد، حال برای تولید کمپوست باید در فاز اول و دوم تولید و حتی در مراحل بعد به آن هوادهی کرد که با این کار کمپوست از آفات و حشرات و… عاری شده و پروسه تولید بهبود پیدا میکند و…

centrifugal fan

قفسه پرورش قارچ

قفسه بندی سالن پرورش قارچ یکی از مهم ترین کارها برای شروع فعالیت در این حوزه می باشد که عدم توجه به اصول آن در نهایت منجر به از دست دادن سرمایه خواهد بود. دقت در انتخاب نوع قفسه و رعایت فاصله بین قفسه ها از هم، عرض هر طبقه و میزان فاصله از زمین همگی باید در انجام قفسه بندی سالن تولید قارچ بر اساس استانداردها صورت گیرد. کارخانه ماشین سازی جوانه، تولید کننده انواع قفسه برای سالن های تولید قارچ میباشد که…

Mushroom Growing Shelf

شما میتوانید جهت ارتباط و مشاوره تخصصی یا سوالات بیشتر درباره موارد فنی با مدیریت کارخانه ماشین سازی جوانه به طور مستقیم در ارتباط باشید:

مهندس میرنظیری

مهندس محمد میرنظیری مدیریت ماشین سازی جوانه