آموزش ثبت سفارش و خرید آنلاین کمپوست جوانه

 

برای خرید و ثبت سفارش آنلاین کمپوست جوانه باید چیکار کنیم؟

در این صفحه همراه ما باشید تا باهمدیگه مرحله به مرحله جلو بریم و یک درخواست سفارش برای کمپوست جوانه رو آنلاین ثبت کنیم.

1- مرحله اول: ورود به سامانه فروش گروه جوانه

 

بعد از ورود به سامانه فروش جوانه به آدرس https://javanehgroup.com/sales شما صفحه اصلی سامانه فروش کمپوست جوانه رو خواهید دید که مطابق عکس زیر میباشد:

صفحه اصلی سامانه فروش گروه شرکتهای جوانه
صفحه اصلی سامانه فروش گروه شرکتهای جوانه

توضیحاتی درباره آشنایی با قسمت های مختلف سایت:

 

در قسمت بالای سایت تاریخی ثبت میباشد که با توجه به مقدار تولید و موجودی کمپوست جوانه در آن روز تعیین شده و ثبت سفارش شما برای آن روز میباشد؛ با توجه به تعیین روز های مختلف و موجودی های مختلف در هر روز شما میتوانید با کلیک بر روی دکمه “روز بعد” و “روز قبل” نسبت به درخواست خود روز تحویل را مشخص فرمایید.

قسمت تعیین تاریخ تحویل در سامانه فروش جوانه
قسمت تعیین تاریخ تحویل در سامانه فروش جوانه

همانطور که در عکس بالا مشخص میباشد پس از تعیین تاریخ مورد نظر خود موجودی تولید و فروش در آن روز را مشاهده خواهید کرد که در صورت موجودی کافی نسبت به خرید شما، شما میتوانید مقدار درخواستی خود را در قسمت مورد نظر که در عکس زیر قابل مشاهده میباشد وارد کرده و پس از سبز کردن و “زدن تیک قبول قوانین” بر روی دکمه “ثبت درخواست” کلیک کنید.

قسمت وارد کردن مقدار درخواستی و قبول قوانین سایت
قسمت وارد کردن مقدار درخواستی و قبول قوانین سایت

البته شما میتوانید با ورود به صفحه ثبت نام (کلیک کنید) در سامانه جوانه قبل از این مراحل ثبت نام کرده و بعد مراحل درخواست ثبت سفارش خود را ثبت نمایید.

2- ثبت نام در سایت

 

بعد از وارد کردن مقادیر و کلیک بر روی دکمه ثبت درخواست برای شما صفحه ای باز خواهد شد که در تصویر زیر میبینید.

قسمت ثبت نام و ورود به سامانه
قسمت ثبت نام و ورود به سامانه

در قسمتی که شما در عکس بالا مشاهده میفرمایید باید در سایت ثبت نام کنید و حساب کاربری بسازید (سعی کنید تا حد ممکن از رمز عبوری قوی استفاده کنید)، اگر از قبل حساب کاربری داشتید نیز میتوانید با کلیک بر روی گزینه “وارد شوید” و با وارد کردن نام کاربری و پسورد خود وارد سایت شوید تا درخواست سفارش شما ثبت شود.

بعد از پر کردن اطلاعات فوق و کلیک بر روی دکمه “ثبت نام” شما به صفحه بعدی منتقل میشوید که در این صفحه، اعتبار سنجی شماره تلفن وارد کرده شما انجام خواهد شد.

به همین منظور، برای شماره تلفن وارد کرده شما یک کد 4 رقمی ارسال خواهد شد و شما باید در کادر مورد نظر آن را وارد کرده و دکمه ثبت نام را بفشارید.

 

*نکته: کد ارسال شد برای شماره شما تنها 5 دقیقه معتبر خواهد بود، به همین منظور سریعا کد را وار کرده تا اعتبار سنجی شماره همراه شما انجام شود.

 

عکس صفحه مورد نظر در سامانه فروش:

صفحه اعتبار سنجی شماره همراه در ثبت نام سامانه فروش جوانه
صفحه اعتبار سنجی شماره همراه در ثبت نام سامانه فروش جوانه

پس از اعتبار سنجی شماره تلفن همراه، شما به قسمت “درخواست ها” در حساب کاربری خود در سامانه فروش جوانه منتقل خواهید شد.

 

عکس صفحه فرود، پس از تایید شماره هراه را میتوانید در زیر مشاهده کنید:

صفحه درخواست ها در سامانه فروش جوانه
صفحه درخواست ها در سامانه فروش جوانه

خوب به شما تبریک میگم اگر تا صفحه بالا رسیده باشید این یعنی شما با موفقیت کامل درخواست سفارش خود را ثبت کرده اید و پیامکی مبنی بر تایید درخواست شما به دست شما خواهد رسید.

 

حالا تنها باید منتظر همکاران واحد فروش جوانه باشید تا پس از بررسی، درخواست شما را تایید کنند.

 

توجه داشته باشید : خرید کمپوست جوانه نیاز به تایید مدیریت دارد، بنابراین ثبت درخواست به منزله‌ی تایید نهایی فروش نمی‌باشد، اگر درخواست خرید شما تایید یا رد بشود، پیامکی با این مضمون به شماره موبایل شما ارسال خواهد شد.
در صورت تایید شدن درخواست شما، علاوه بر ارسال پیامک، یک صورتحساب نیز برای شما صادر می‌شود که باید طی یک مهلت محدود اقدام به پرداخت آن (از طریق پنل کاربری خود) نمایید، در صورت رد شدن درخواست هم علت آن در لیست درخواست‌های شما در پنل کاربری اعلام می‌گردد.

3- تایید سفارش و پرداخت صورتحساب

 

همانگونه که در قبل گفتیم ثبت درخواست سفارش به منزله ثبت سفارش نمیباشد، حال اگر سفارش شما از سمت گروه فروش جوانه تایید بشود، پیامکی مبنی بر این امر به شماره همراه شما ارسال خواهد شد و وضعیت سفارش شما در پنل کاربری خودتان در سامانه به وضعیت “تایید شده (در انتظار پرداخت)” در میاید و در این مرحله شما باید به صفحه صورتحساب ها مراجعه کرده تا برای پرداخت صورتحساب اقدام کنید.

تایید شدن درخواست سفارش در سامانه جوانه
تایید شدن درخواست سفارش در سامانه جوانه

بعد از تایید سفارش و دریافت پیامک تایید همانگونه که که در قبل نیز توضیح دادیم شما باید به حساب کاربری خود مراجعه کرده و پرداخت خود را انجام دهید تا سفارش شما قطعی ثبت بشود، لذا باید توجه داشته باشید که مهلت پرداخت فقط تا یک ساعت میباشد و عدم پرداخت به موقع شما به منزله ی کنسل شدن درخواست سفارش شما میباشد، به دلیل انجام تمامی امور به صورت اتوماتیک، گروه شرکت های جوانه هیچگونه مسئولیتی در قبال “عدم پرداخت به موقع و کنسل شدن سفارش شما، و عدم تایید دوباره درخواست پس از درخواست دوباره” نخواهد داشت.

پس از ورود به صفحه “صورتحساب ها” در پنل کاربری خود با صفحه ای مانند تصویر زیر مواجه خواهید شد که باید با کلیک بر روی دکمه “پرداخت اینترنتی” یا دکمه “پرداخت از کیف پول” صورتحساب ایجاد شده را پرداخت کرده تا سفارش شما به صورت قطعی ثبت شود و همکاران گروه فروش جوانه با شما تماس حاصل فرموده و مابقی مراحل را طی کنید.

 

در عکس زیر مشاهده کنید:

صورتحاب های کاربر در سامانه فروش جوانه
صورتحاب های کاربر در سامانه فروش جوانه

توجه فرمایید:

برای پرداخت صورتحساب های موجود در سامانه فروش گروه جوانه از طریق “کیف پول” شما باید با ورود به صفحه “کیف پول” در پنل کاربری خود کیف پول خود را شارژ کنید و در صورتحساب های خود از اعتبار حساب خود استفاده کرده و سفارشات خود را تکمیل کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *