گروه شرکت های جوانه در جهت پیشبرد و دارا بودن بالاترین کیفیت در صنعت قارچ و امور گلخانه با بسیاری از شرکت های بزرگ و مطرح در این صنعت که در اروپا مستقر میباشند، همکاری داشته و به طور مستقیم آن محصولات و خدمات را برای شما عزیزان وارد کشور میکند.

باشد تا در این امر ارمغان آورنده بهترین ها، برای شما بهترینان باشیم.

کمپانی بزرگ Dalsem :

 

کمپانی بزرگ دالسم که مبدا اصلی این شرکت در کشور هلند میباشد، با سابقه ای بسیار طولانی در طراحی و تولید سالن های کشت قارچ و کمپوست و همچنین طراحی و تولید سازه های گلخانه ای با گروه شرکت های جوانه همکاری مستمر داشته و گروه شرکت های جوانه نمایندگی رسمی این کمپانی در کشور ایران میباشد.

طراحی تونل های تولید کمپوست کارخانه “کشت و صنعت قارچ رامند مجار” و همچنین گلخانه یک هکتاری گروه جوانه به دست گروه دالسم بوده است.

Dalsem_JavanehGroup

کمپانی بزرگ ITALSPAWN :

 

کمپانی بزرگ ایتال اسپان با سابقه ای بسیار طولانی (از سال 1977 میلادی) و بسیار درخشان در صنعت قارچ و در ضمینه تولید انواع بذر قارچ توانسته است قدرت و کیفیت خود را به تمام دنیا نشان دهد.

کمپوست جوانه با افتخار از بذر نسل اول تولیدی شرکت ایتال اسپان استفاده میکند و همچنین قارچ های تولیدی در کارخانه قارچ ایران “قارچ جوانه” همگی پرورش یافته از بذر های درجه یک شرکت ایتال اسپان میباشند.

 

گروه شرکت های جوانه همچنین نمایندگی فروش بذر اورجینال و درجه یک شرکت ایتال اسپان در کشور ایران میباشد.

ITALSPAWN_JavanehGroup

کمپانی بزرگ ALPIE :

 

یکی دیگر از کمپانی های بزرگ فعال در صنعت ماشین سازی و طراحی و تولید تجهیزات و ماشین آلات مورد استفاده در زنجیره صنعت قارچ کمپانی آلپی ایتالیا میباشد که در 5 دهه فعالیت خود در این صنعت توانسته در سرتاسر دنیا خود را نشان بدهد.

گروه شرکت های جوانه با فعالیت و همکاری با این کمپانی با افتخار تولید کننده ماشین آلات این حوزه در کارخانه ماشین سازی جوانه تحت لیسانس این کمپانی میباشد.

Alpie_JavanehGroup

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *